Agronetto » Vega Tour
3.4
238 recenzí
Source: Google Maps
O nás
Mapa
Reference
238

Vega Tour

Vega Tour - Přední evropská autobusová společnost!
Skupina Vega Tour je rodinná společnost, byla založena v roce 1991 a v současnosti patří mezi přední evropské autobusové společnosti a dopravce, poskytující spolehlivé a vysoce kvalitní služby pro klienty z celého světa. Díky tomu, že operujeme více jak 150 luxusních autobusů, mini-busů a limuzín po celé Evropě, řadíme se mezi významné hráče v tomto segmentu.

Poloha
Protože centrála naší společnosti, společně s operačním a servisním centrem, se nachází v Praze –
srdci Evropy, jsme schopni efektivně pokrýt celou Evropu. Destinace, ve kterých se pohybujeme, jsou
např. Paříž, Amsterdam, Řím, Frankfurt, Mnichov, Budapešť, Varšava a další.

Klienti
V průběhu let jsme navázali spolupráci s velkým množstvím významných klientů, tour operátorů a cestovních agentur z Velké Británie, Spojených Států Amerických, Koreje, Japonska, Taiwanu, Evropy a ostatních částí světa. Pro naše klienty operujeme vozy na okruzích po Evropě, exkurzích, transferech a dalších servisech.

24hod. emergency linka
Pro větší pohodlí a službu klientovi jsou naši dopravní manažeři k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. To znamená, že v jakémkoliv čase nás můžete kontaktovat s čímkoliv, co máte na srdci.

Informační technologie
Internet, počítačové systémy a informační technologie hýbou světem, což je důvod, proč Vega Tour pravidelně investuje do implementace nejnovějších systémů informačních technologií. Naše operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software B-Dis společně se systémem online sledování všech vozů přes satelit. To nám umožňuje efektivně operovat takovéto velké množství autobusů a přitom v každém okamžiku vědět veškeré detaily o každé objednávce.
Podrobnosti
Kontakt
V prodeji: 1 inzerát
10 let na Agronetto
Miroslav Průša
Miroslav Průša
+420 242 44... Ukázat +420 242 447 216
+420 739 60... Ukázat +420 739 604 915
Adresa
Česko, Praha, 14800, Videnska 142
Emailová zpráva
Zkontrolujte prosím telefonní číslo: musí být uvedeno v mezinárodním formátu a musí obsahovat směrový kód země.
Kontrolní kód
Inzeráty Vega Tour
Filtr
Třídění: Datum zanesení ⬊
Datum zanesení ⬊ Datum zanesení ⬈ Od nejlevnějších Po nejdražší Rok výroby - od nejnovějších Rok výroby - od nejstarších

1 inzerát: Výsledky hledání

Třídění: Datum zanesení ⬊
Datum zanesení ⬊ Datum zanesení ⬈ Od nejlevnějších Po nejdražší Rok výroby - od nejnovějších Rok výroby - od nejstarších
Cena Rok Najeto Výkon
400 € CZK ≈ 9 874 Kč
Sedadlo
Rok Najeto Výkon
Česko